Nowe przepisy zakazują kopiowania dokumentu tożsamości

Odsłony: 8

Od 12 lipca 2019 r. wchodzi w życie ustawa zakazująca kopiowania dokumentów publicznych. Nowe przepisy mają na na celu zwiększenie ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

Klub PZU Pomoc dla NSZZ „Solidarność”. Zniżki dla członków naszego Związku

Odsłony: 18

Członkowie „Solidarności” mogą liczyć na 10 proc. zniżki na ubezpieczenia w PZU. Wszystko dzięki programowi „Klub PZU Pomoc dla NSZZ Solidarność”. Porozumienie w tej sprawie podpisali 28 czerwca Piotr Duda, przewodniczący KK NSZZ „S”, Paweł Surówka, prezes PZU oraz Michał Krupiński, prezes Banku Pekao S.A.

Czytaj więcej

Coraz mniej za tę samą pracę

Odsłony: 580

W ramach kampanii EKZZ “Europa potrzebuje wzrostu płac” wydany został komunikat dotyczący regionu Europy Środkowej. Okazuje się, że dzisiaj różnice w płacach pracowników z Polski, Czech i Węgier w porównaniu do pracowników niemieckich są większe niż w 2008 r. 

Czytaj więcej

Nowa strona

Odsłony: 524

Strona NSZZ Solidaność Portowej Straży Pożarnej FLORIAN została zmieniona.

Czytaj więcej

WYBORY w Związku

Odsłony: 1537

Już trzeci miesiąc trwają wybory na nową kadencję 2014-2018 w podstawowych organizacjach związkowych.

Czytaj więcej

Grupowo NA BEZROBOCIE

Odsłony: 1292

W 2013 r. w urzędach pracy zarejestrowało się około 160 tys. osób, które straciły pracę z winy zakładu pracy czyli w wyniku upadłości, likwidacji albo reorganizacji. To najgorszy wynik od 12 lat.

Czytaj więcej

NIE WAŻNE LASY gdy trzeba kasy

Odsłony: 1336

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” we wtorek, w dniu w którym przez Senat w błyskawicznym tempie przeszło I czytanie zmiany ustawy o lasach państwowych, wyraziła ostry sprzeciw wobec tego projektu.

Czytaj więcej